×
Meb
Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı'ndan çalışma izinli ve onaylıdır.
Vizyonumuz
Meb
Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı'ndan
çalışma izinli ve onaylıdır.
Vizyonumuz
Vizyonumuz
Final Sürücü Kursu olarak; müşteri memnuniyeti yaratma konusundaki kararlılığımızı koruyor, sürücü eğitiminin her aşamasında büyük bir titizlikle davranıyor; adayların sınavlara daha rahat bir ortamda hazırlanmalarına olanak tanıyoruz.

Adaylarımızın kendilerini özel hissetmeleri için tüm eğitimlerimizde onlarla iyi ilişkiler geliştiriyor, zaman zaman yaptığımız değerlendirmeler ile adaylarımızla ilişkilerimizi en üst seviyede tutmak adına yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Yüksek kalitemizden hiçbir zaman ödün vermiyor, üstün nitelikli ekibimiz ve çağdaş altyapımız ile fark yaratan bir sürücü kursu olma yolunda her geçen gün daha da ilerliyoruz.

En güncel teknolojiler dahilinde altyapımızı da sürekli olarak yeniliyor, hizmetimizin kalitesini, verimliliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamak adına mükemmeliyetçi bir anlayışla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Bilgilerimiz, deneyimlerimiz ve olanaklarımız eşliğinde öncü uygulamalara yer veriyor; bir numaralı Kayseri sürücü kursu olarak, uluslar arası kabul görmüş standartlar, yöntem ve uygulamalar geliştiriyoruz.

Sadece ülkemizde değil dünya genelinde uygulanan sürücü eğitimine dair tüm yenilikleri takip ederek, halkımıza daha iyi bir sürücü eğitimi sunma amacıyla hizmet veriyor ve sektörün örnek sürücü kurslarından biri olmayı hedefliyoruz.

Gün geçtikçe yeni öğrenciler kazanırken, öğrencilerimizden aldığımız destekle daha da büyüyor, öğrencilerimiz eğitimlerini tamamlayıp ehliyetlerini aldıklarında bizi sevgi ve saygıyla anmalarını diliyoruz.
Web Tasarım_Medyatör