×
Meb
Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı'ndan çalışma izinli ve onaylıdır.
Misyonumuz
Meb
Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı'ndan
çalışma izinli ve onaylıdır.
Misyonumuz
Misyonumuz
Final Sürücü kursu olarak, öncelikle müşterilerimizin memnun kalacağı bir hizmet sunmayı planlıyor; alanında uzman eğitmenlerimiz ile sürücü adaylarımızın eğitimlerimizden maksimum seviyede verim almalarını hedefliyoruz.

Sürücü adaylarımızın ehliyet alma taleplerini karşılarken, uygun fiyatlarımız ile bütçelerini de gözetmekten geri kalmıyoruz.

Sürüş ile ilgili her konuda eğitici ve öğretici nitelikteki bilgileri paylaşırken, adayların öğrendikleri bilgileri pratiğe dökebilmeleri adına, direksiyon derslerimiz vb. tüm uygulama eğitimlerimizde anlayışlı, yardımsever ve güler yüzlü olmaya özen gösteriyoruz.

Mesleğinde oldukça başarılı olan, üstün nitelikli eğitmenlerimizle işbirliği içerisinde hareket ediyor; bu dalda yeni eğitimciler yetiştirmeye de devam ediyoruz.

21 yılı aşkın tecrübemiz ile kaliteli bir sürücü kursu Kayseri firması olarak, sadece eğitim vermekle kalmıyor, akademik ve bilimsel çalışmaları yakından takip ediyor ve yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesine de destek oluyoruz.

Türkiye'nin lider sürücü kurslarından biri olma yolunda hızla ilerliyor, adaylarımız için en iyi eğitimi verme yolunda kendimizi de geliştirmeyi unutmuyoruz.

Kısacası; her şeyden önce insana ve insan yaşamına değer veriyor; tüm sürücü adaylarımızın kazasız ve sorunsuz bir yaşam sürebilmeleri adına 21 yıllık tecrübe ve bilgilerimizi adaylarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Web Tasarım_Medyatör